Rešnenieku kapi

Google maps
Skatīt Google Maps
Adrese
Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933
Mājas lapa
www.vecumnieki.lv
Tel. numurs
63976100
E-pasta adrese
vecumnieki@vecumnieki.lv
Aktētās kapavietas
Aktētās kapavietas
Noteikumi

Pie Rešnenieku kapiem, katru gadu Lāčplēša dienā, 11.novembra pēcpusdienā, pulcējas Vecumnieku novada pašvaldības un Vecumnieku vidusskolas pārstāvji, kā arī skolēni, lai piedalītos atceres brīdī pie pieminekļa par Latvijas atbrīvošanu kritušajiem un bez vēsts pazudušajiem Vecumnieku iedzīvotājiem.

Piemineklis, ko izgatavoja akmeņkaļa Eduarda Kurausa darbnīcā, tika atklāts 1926. gada 22. augustā. Piemiņas zīme ir veltīta Latvijas brīvības cīņās kritušajam Vecmuižas (Vecumnieku) iedzīvotājam Vilim Balatam un bez vēsts pazudušajiem.

Grave

Kapsētā apbedīto skaits: 

489


Informācija pieejama pateicoties:

Vecumnieku novada domei

CEMETY rūpējas par Jūsu personas datu aizsardzību un ievēro Jūsu privātumu. Lasīt vairāk Mūsu privātuma politikā ir izklāstīti pamati, uz kuriem balstoties, mēs apstrādāsim visus par Jums iegūtos vai Jūsu sniegtos personas datus. Lūdzu, rūpīgi izlasiet privātuma politiku, lai izprastu mūsu viedokli un rīcību attiecībā uz Jūsu personas datiem un to apstrādi. Vispārīga datu aizsardzības regula, kā arī citu piemērojamo privātuma un datu apstrādes noteikumu izpratnē, datu pārzinis ir SIA “CEMETY”, reģistrācijas Nr. 40103618951, juridiskā adrese Straumēni 3-15, Zaķumuiža, Ropažu nov., Latvija, LV-2133. Ja Jums ir kādi jautājumi saistībā ar Jūsu personas datu apstrādi, Jūs varat sazināties ar mums, rakstot uz info@cemety.lv, ka arī uz mūsu adresi.