Google maps
Skatīt Google Maps
Adrese
Cēsu prospekts 5, Priekuļi, Priekuļu pagasts, Priekuļu novads, LV-4126
Mājas lapa
www.priekuli.lv
Tel. numurs
+371 22019411
E-pasta adrese
dome@priekulunovads.lv
Aktētās kapavietas
Aktētās kapavietas
Noteikumi

Liepas kapsētā apbedīts Eduards Veidenbaums - latviešu dzejnieks un tulkotājs. Latviešu dzejā Eduards Veidenbaums ir vienpatis. Viņam nav ne īstu priekšteču, ne sekotāju. Veidenbauma darbi joprojām arī 21. gs. ir saglabājuši apbrīnojamu aktualitāti gan saturā, gan stilā. 19. gs. beigās sapņi par dieva dēliem un gaismas pilīm bija izsapņoti. Elēģiskās nopūtas vairs nesasniedza jau visai attīstīto klausītāju prātus. Tādēļ Veidenbauma dzejoļu skarbums, niknums un izmisums lavīnveidīgi pārņēma latviešu prātus.

1967. gadā atklāts I. Kamaras un G. Lūša-Grīnberga no Staburaga klintsbluķa atlūzas veidotais E.Veidenbauma kapa piemineklis.

Grave

Kapsētā apbedīto skaits: 

2778


Informācija pieejama pateicoties:

Priekuļu novada pašvaldībai

CEMETY rūpējas par Jūsu personas datu aizsardzību un ievēro Jūsu privātumu. Lasīt vairāk Mūsu privātuma politikā ir izklāstīti pamati, uz kuriem balstoties, mēs apstrādāsim visus par Jums iegūtos vai Jūsu sniegtos personas datus. Lūdzu, rūpīgi izlasiet privātuma politiku, lai izprastu mūsu viedokli un rīcību attiecībā uz Jūsu personas datiem un to apstrādi. Vispārīga datu aizsardzības regula, kā arī citu piemērojamo privātuma un datu apstrādes noteikumu izpratnē, datu pārzinis ir SIA “CEMETY”, reģistrācijas Nr. 40103618951, juridiskā adrese Straumēni 3-15, Zaķumuiža, Ropažu nov., Latvija, LV-2133. Ja Jums ir kādi jautājumi saistībā ar Jūsu personas datu apstrādi, Jūs varat sazināties ar mums, rakstot uz info@cemety.lv, ka arī uz mūsu adresi.